[ Skočiť na obsah ] [ Skočiť na submenu ] [ Skočiť na novinky ]

PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ - KNIHY

PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ | KNIHY
späť

TERAZ DÝCHAJ POKOJ

Teraz dýchaj pokoj

V živote nie je nič náhodné. Ani to, že práve vy držíte tento román. Jeho dej sa síce odohráva v 16. storočí v Japonsku, ale je natoľko blízky súčasnej dobe a kultúre, že vás už na začiatku vtiahne do príbehu. Hodnotné dialógy hlavných hrdinov, svojrázny zmysel pre humor, značná dávka tajuplnosti a neustále prekvapenia dokážu zaujať čitateľa v každom veku. Kniha je plná podnetov na zamyslenie a ponúka zaujímavý pohľad na život.

Zárukou dobrého čítania je fakt, že autor v nej podáva vlastné životné postrehy z obdobia, kedy bol v ohrození života. V tom čase musel všetko prehodnotiť a začať žiť takpovediac odznova. Svoj rizikový úsek života spracoval skutočne brilantným spôsobom. Podarilo sa mu poodhaliť menej známe časti japonskej kultúry a súčasne vytvoriť dejovo zaujímavý návod ako prekonať rôzne životné rany i seba. Tento napínavý motivačný román prekonal očakávania mnohých čitateľov a pre veľký záujem vychádza už po tretí raz. Avšak so zmeneným názvom, ktorý reaguje na stupňujúcu potrebu nájsť v tejto hektickej dobe skutočný pokoj.

Príbeh rozpráva o mladom mužovi, ktorý je synom Japonky a úspešného obchodníka z Portugalska. Nenávisť ľudí a rôzne predsudky ho dovedú až na hranicu života, kedy ho nájde tajomný mních. Už prvý rozhovor s ním ho natoľko zaujme, že sa začne zaujímať kto v skutočnosti je. Či pochopí jeho majstrovské umenie a čo sa stane s jeho životom, o tom už rozpráva samotný príbeh.

  • Vydavateľstvo: Kníhtlač Gerthofer
  • Rok vydania: 2021
  • ISBN: 978-80-89789-29-8
  • Počet strán: 243
objednať knihu

na www.oz-spk.sk/info/kontakty/?id=1