[ Skočiť na obsah ] [ Skočiť na submenu ] [ Skočiť na novinky ]

PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ - KNIHY

PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ | KNIHY
späť

ROZPRÁVKY O HĽADANÍ DOBRA II.

bez obrázka

Rozprávky o hľadaní dobra II. sú úspešným pokračovaním autorovho prvého dielu, ktorý hneď po uvedení na knižný trh zaujal široké spektrum čitateľov. Aj v tomto voľnom pokračovaní nových rozprávok predstavuje detskému i dospelému čitateľovi pekný svet, v ktorom vládne múdry Kráľ všetkého dobra. Každá z rozprávok poukazuje na dôležitosť hľadania a objavovania skutočných životných hodnôt.

Veľkou prednosťou tejto knihy je „kľúč k rozprávkam“, ktorý popisuje rôzne spôsoby ako s príbehmi pracovať. Preto ju oceňujú nielen rodičia, ale aj pedagógovia, terapeuti a iní odborníci, ktorí pôsobia v oblasti rozvoja osobnosti. Široké uplatnenie nájde najmä v psychoterapii, v liečebnej pedagogike, vo vyučovacom procese v materských školách a pod.

Rozprávky o hľadaní dobra I. a II. sú významným obohatením knižného trhu. Keďže autor sa svojim osobitým štýlom písania priblížil k forme, ktorá je veľmi blízka svetoznámej knihe Malý princ, mať oba diely znamená získať hodnotné ucelené dielo. Hlboké myšlienky, zaujímavý dej, množstvo podnetných dialógov a citlivého vnímania sveta, dávajú záruku, že tieto rozprávky vám prinesú obohacujúci a príjemný zážitok z čítania.

(Vyjde v druhej polovici r. 2021)

  • Vydavateľstvo: Kníhtlač Gerthofer
  • Rok vydania: 2021
  • ISBN: zatiaľ nepridelené
  • Počet strán: 171
objednať knihu

na www.oz-spk.sk/info/kontakty/?id=1